Lineage II

Lineage II je hra typu MMORPG, kde hrajete a vylepšujete svoji postavu k obrazu svému. Vedle oficiálních serverů existuje i (především) spousta free serverů, kde hraní nestojí peníze. Před L2 jsem měl zkušenost s MMORPG pouze s MU Online.
lineage/DKtech-C2/nahledy/Shot00009.jpg
lineage/DKtech-C2/nahledy/Shot00020.jpg
Lineage II jsem začal hrát začátkem roku 2005 na serveru DKtech. Vytvořil jsem si zde lidskou postavu bojovníka se jménem Ceneon. Vybral jsem si jako třídu být rytíř. Poté když jsem si vybíral, jakým směrem půjdu dál, rozhodl jsem se být Paladin (především kvůli moci léčit ostatní). Kolem 45. levelu jsem vstoupil do klanu Guardians of the Nature, který se ale poměrně rychle rozpadl. Okolo 50. levelu jsem se stal členem klanu Existence. Byl to velice dobrý klan, plný kamarádských lidí. Na 54. levelu jsem s jejich pomocí postavil Avadon vršek, spodek, štít a helmu jsem dostal od ochotného Geofriss.
lineage/DKtech-C3/nahledy/Shot00044.jpg
lineage/DKtech-C3/nahledy/Shot00049.jpg
Na 55. levelu jsem už měl celý set Avadon (i boty a rukavice). Na tomtéž levelu jsem vyměnil meč Delusion za Tsurgi, který pasoval barevně k mé zbroji :). Avšak už na dalším levelu jsem získal Damašek (velice dobrý meč) zajímavým způsobem. Chystal se jeden event (událost) a já už po zkušenostech z minula (že se tam dají získat hodnotné věci) se na něj vrhnul. V údolí okolo města Giran bylo plno draků a já se hnedka vydral na vrchovinu, která se táhla kolem té cesty. A došel jsem po jejím vršku až k místu na západ od Giranu, kde jsem objevil ohromné množství příšer. Mezi nimiž se mi zaleskl meč, já hnedka věděl, že ho musím mít. Ale zároveň jsem věděl, že nemohu čelit takovému množství příšer. Tak když jsem tu hordu obešel a byl poměrně blízko toho předmětu, uchýlil jsem se ke kamikazi. Utíkal jsem skrz potvory k meči a snažil se ho sebrat. Skrze lagy jsem nevěděl, zda jsem ho sebral. Ale ve městě poté, co jsem byl zabit, jsem uviděl meč v inventáři – to byla radost :).
lineage/DKtech-C3/nahledy/Shot00061.jpg
lineage/DKtech-C3/nahledy/Shot00062.jpg
Na tomto serveru jsem hrál do jeho wipu na konci listopadu. Po té jsem začal znovu, kde jsem byl opět členem klanu Existence, který přešel do klanu Guardians of Order. Server měl výpadek nějak od ledna do května.

Mezitím jsem hrál na serveru Dark Age, kde byly nižší raty. Udělal jsem si postavu Ceneon, se kterou jsem hrál dva měsíce do wipe, po něm jsem za Ceneona skoro nehrál a začal jsem novou postavu Skrblík, což byl spoiler. Za něj jsem postavil Full Plate set. Zbraň jsem měl War Axe +4 a nakonec jsem získal na náměstí dualy Stormbringers.

Potom server skončil a já hrál zase na DKtechu. Tam jsem také udělal postavu Skrblíka, se kterým jsem opět postavil Full Plate a na Ceneonovi opět Avadon. Po té jsem ještě s pomocí Skrblíka postavil Damašek, kterého jsem si už moc neužil, protože byl wipe a server přešel na C4. Tam jsem už přestál hrát L2 kvůli velice malinkým ratům.

Poté jsem hrál na high-ratech PVPX a aeL2, oba servery se mi líbily. Na PVPX jsem se vrátil po jeho wipu, kde jsem udělal zbrusu novou postavu Elfík, elfího dýkaře. Byl jsem s ním v českém klanu Hearts of Europe, kde jsme jako klan „vlastnili“ cata a hodně tam bohatli. Já jsem nakonec enchantil Bčkový dýky na červenou barvu a koupil si Skovou zbroj Draconic. Když ale na serveru byly odstraněny zlaté cihly, kterých jsem pár měl a ještě k tomu se rozpadl klan, tak jsem s hraním skončil.
lineage/aeL2/nahledy/Shot00063.jpg
lineage/aeL2/nahledy/Shot00080.jpg
To jsem měl pauzu až do října 2007, kdy jsem se svými spolužáky začal hrát na serveru SupremeL2 (nyní Azure Gaming). Tam jsem začal postavou Elfik, následoval Skrblík a nakonec jsem rozjel Ceneona.

Naposled upraveno: 05/10/2022